WEiTI M3 - 2007

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-04-04 00:14:27

zgidu

Wstydniś

Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 17
Punktów :   

Shoutbox

Mam propozycję Moze shoutboxa by załozyć:) to fajna sprawa i wszystko od razu widać

Offline

 

#2 2007-04-18 22:11:25

mr.salpo

Orędownik wysłania wszystkich na elektronikę

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 88
Punktów :   

Re: Shoutbox

Czy ja wiem czy shoutbox to fajna sprawa... Bardziej by się przydał (la)tex na forum, żeby można było pisać równania matematyczne... ale z tego co się rozglądałem, to nie ma prostej implementacji LaTeX'a dla www... tylko trzeba generować obrazki i wrzucać je na stronki... oczywiście przez PHP (jak kto woli może być coś innego)... Trzeba by trochę nad tym posiedzieć, a z czasem na razie nie najlepiej...
Poza tym na obecnym forum LaTeX'a nie ma i raczej nie będzie, bo nie można umieszczać tu żadnych własnych skryptów ani niczego w tym rodzaju...
Ewentualnie mogę coś pokombinować na swoim serwku, ale na Neo256 to sobie nie pośmigamy Chyba, że ktoś ma niezłe łącze i możliwość "przezimowania" serwka u siebie...

A tak na marginesie - co do systemu do plusów... Mam pomysł na fajny "studencki toolkit", ale chyba dopiero od drugiego semestru się w to wdrożymy bo na razie nie bardzo mam czas na cokolwiek (zapewne nie tylko ja)

To tyle mojej radosnej twórczości...

Offline

 

#3 2007-04-19 22:58:57

zgidu

Wstydniś

Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Shoutbox

hmm ale mysle jednak ze shoutbox to fajna sprawa.. szczerze to po prostu bedzie ułatwiac wypowiadanie wszystkiego co się ogólnie moze przydać zamiast pisania oddzielnych tematów, chyba nie stanowi to dużego problemu w założeniu shoutboxa

Offline

 

#4 2007-04-20 19:54:04

mr.salpo

Orędownik wysłania wszystkich na elektronikę

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 88
Punktów :   

Re: Shoutbox

No, jak już pisałem, jak ktoś ma kawałek serw'a i chwilę, żeby poszukać jakiegoś ajax'owego skryptu shoutbox'a, to problemu niby nie ma... (bo, jak już pisałem, na tym forum się tego zrobić nie da)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sf.pun.pl www.streetartists.pun.pl www.soulfu.pun.pl www.jlb-clan.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl