• Index
  •  » OFFTOPIC
  •  » Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

#1 2007-03-29 19:25:25

p@weł

Osesek

2233545
Skąd: Płock Podolszyce/Wwa Ochota
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

A moze tak bysmy napisali po pare slow o innych? Po co pisac o sobie skoro wazne jest to jak postrzegaja nas inni. Jezeli kogos pominalem to przepraszam jesli urazilem to nie przepraszam ,bo mam to w glebokim uszanowaniu. Mowiec to co mylse:P DAJ PRZYKŁAD NIE BIERZ - WEZ PRZYKŁAD NIE DAWAJ   No Ciekawe co resta o sobie wzajemnie napisze:)

Adam Sosnowski - można się z nim i pośmiac i poważnie pogadac... nie ma to jak kółko wzajemnej pomocy różańcowej na PRMach

Adam Zielinski - to jest dopiero pojeb genetyczny w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Przy nim smiech nie zna granic ,a gdy trzeba zawsze postara sie pomoc. WIELKIE EEELOO dla niego Y Y

Artur Fronk - Koks Ajjj nie podzielił sie dzis mandarynkami i foch za to z przytupem Ale tak powaznie rzecz biorąc Git Majonez panie Koks:)

Dawid Zgid-  Hmmm nie miałem okazji z 'Dejvidem' jakos tak pogadac czy napic sie czegos .Ale na pewno będą z niego ludzie:)

Janusz Bulik - krótki kometarz? ?????? ze kto? nie znam takiego osobnika!

Krzysztof Grabowski - o ile mnie nie myli moja głowa ,to raczej ten koleś chodzi z nami na ppomy. wiec... bardzo pomocny człowiek;] coś trzeba to pomoze i udzieli rade.

Marta Kalbarczyk - nie no tu to trzeba sie rozpisac. pomijając fakt ze to jedyna osoba reprezentująca tą (nie oszukująć sie ani nikogo nie obrażając) nieco gorszą płec... to w sumie git dziewczyna i pogadac mozna i posmiac sie ... no i zeszytu pozyczyc;] ogolnie całkkiem pozytywna ocena;] PS Tylko zeby Tomek Cie nie dojechał bo kiepsko będzie No i powoodzenia na RADJDZIE <lol>

Kamil Omelanczuk - Kompan z tak zwanej ekipy wesołej "chmurki" czyli krótko mowiac stowarzyszenia osob palących i popalających grupy m3 politechniki wwskiej. W sumie pozytywna ocena. Chociaz czasem trafia mnie kurwica jak mowi do mnie po nazwisku hehe

Kamil Sorokosz - Nasz grupowy "papa smerf". On wie wszystko No może prawie. Pozatym chętny by pomagac innym. Pozytywne wrażenie.Zaliczam!!

Karol Obłękowski - Pozytywne wraznie, na PPOMAch to niestety on odwala czarną robote i wylicza te wszystki cyferki.. I chwała mu za to.Ogólnie to bardzo w porządeczku

Krzysiek Domanski - W porzadku koleś. Nic Dodać nic ująć!!

Krzysiek Leszczynski - Mr Śmieszek! JEgo śmiech mnie powala. Ogólnie roześmiany wesoły... Gdyby nie takie osoby troche nudno by było

Krzysiek Madej - Szacuneczek hehe  Osoba której nie da sie nie lubic. PS ajt 2.50PLN

Łukasz Nowak - Bardzo fajny ,sympatyczny koleś:) Nieco zakręcony ale to u mnie punktuje

Marek Cieplucha - Ogólnie pozytywnie zakręcony koleś Lubie go z tego samoego powodu co i reszta;] Da sie lubic wiec go lubie;]

Marek Franciszkiewicz - Ogólnie rzecz biorąc nie miałem sposobnosci z nim jakos pogadac czy cos ,ale nie wyglada na osobe która "odpycha" innychh od siebie. Pare wypadów na małe % i może sie uda poznac;p

Michal Dziedzicki - kolejny poseł "ekipy wesołej chmurki". ogolnie pozytywnie oceniam. Do Czesia ani Maślanego go raczej nie porownam (pozdro dla kumatych:D) Taki z niego >>>Włatca Móch<<<

Michal Lorenz - Dzis ze spokojnego michała to nie wiem co sie zrobiło Szatan czy cu? Ogolnie w porządeczku Na pewno nie raz będzie mozna sie pośmiać

Michal Winiarski - Szczerze mowiac to nie poznalem chłopaka zbytnio ale jesli dobrze kojarze to bardzo cicha i spokojna osoba...ale ludzie z niego będą

Pawel Dzwonskowski - Sam nie wiem jak goi ocenic ,bo zbytnio duzo nie rozmawiamy. Ale na pewno da sie lubic i gdy trzeba pomoze! ZALICZAM;]

Rafal Maksimiuk - Kompan z piłki nożnej hehe ale nie mialem jescze okazji byc w jednym zespole W porządku koleś.Zawsze pomoże gdy trzeba...

Robert Kurpiewski - Tego gościa to polubiłem odrazu:) Można z nim pogadac, do życia podchodzi podobnie jak ja czyli h..j ze wszystkim będzie to będzie a nie będzie to nie będzie proste logiczne! Nie przejmuje sie tym ze cos moze mu sie stac... poprostu  NIE WAŻNE ILE MA SIĘ W ŁAPIE WAŻNE ZE JEST SIE WARIATEM i ty jestes tego przykłądem:) Wielkie YO dla ciebie. ! PS Zacznij dbać o siebie i nie pij tyle kaw


Tomek Kolakowski - oopss i didn't again juz mi sie przypomnialo kto to to ten wariat tak to on hehe... nie mogłem ostatnio z jego "snajperskiego celu" na wfie ale ogolnie loozak z niego i to sie liczy

Tomek Krogulec - On nas ' dojedzie wszystkich' Dzis płakałem ze śmiechu ale cóż. Pozytywnie zakręcony koleś

Wojciech Michalczyk - Czy zawsze musi byc czarna owca? No niestety sie okazuje ze raczej tak . Nie wiem po co nie wiem dlaczego ale nie lubie , blee... No serialnie nie wiem czemu ale działą mi na nerwy. Krótko (w tym momencie pozdrawiam osoby kumate) "SPIEPRZAJ DZIADU" albo inaczej "ZASYSAJ"

Ostatnio edytowany przez p@weł (2007-03-29 20:36:43)


Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę
HOOLIGANS
Aby zostać kimś,najpierw musisz pozostać sobą

Offline

 

#2 2007-03-29 20:19:19

martus

Władca much

8795851
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 61
Punktów :   -2 

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Boj się Paweł, teraz to kulki pójdą w ruch

Offline

 

#3 2007-03-29 20:32:44

omel

Nowicjusz

6655340
Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 53
Punktów :   

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Bozyk :-P, dobry ten twoj pomysl z opisywaniem innych. Jutro przysiade i tez cos tam wysmaruje :-)

A poki co to kulki w ruch i uwaga na dojazdy!!!

Offline

 

#4 2007-03-29 21:13:20

mr.salpo

Orędownik wysłania wszystkich na elektronikę

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 88
Punktów :   

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

No Paweł - wiesz co? Jak mogłeś zrobić błąd w moim nazwisku?

A plus dla Ciebie za to, że wreszcie wiem mniej więcej kto ma jak na imię i nazwisko
(ale nie bijcie, bo cały czas nie kojarzę kilku z Was )

P.S. Paweł, co ja w końcu miałem dla Ciebie sprawdzić w tym Ubunciaku? Bo już nie pamiętam... Może napisz w forum "Komputery" - będzie pierwszy post

Offline

 

#5 2007-03-29 22:14:57

p@weł

Osesek

2233545
Skąd: Płock Podolszyce/Wwa Ochota
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Hmmm wiecie...ten temat to chciałem zeby każdy tak napisał hehe tak wiecie każdy o innych najelepiej wyedytowac poprzednie posty:)) PZDR


Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę
HOOLIGANS
Aby zostać kimś,najpierw musisz pozostać sobą

Offline

 

#6 2007-03-29 22:27:23

martus

Władca much

8795851
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 61
Punktów :   -2 

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

A tak na marginesie: mogłabym wyliczyć nieskończoną ilość rzeczy, w której kobiety są lepsze od mężczyzn (więc nie wyjeżdżać mi tu z "gorszą" płcią!!), ale nie będę tego robić, bo sami wiecie, że nic byście bez nas nie osiagnęli;> i z niczym byście sobie nie poradzili;]

Offline

 

#7 2007-03-29 22:37:50

ArtekF

Wstydniś

4005108
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 19
Punktów :   -2 

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Wybacz Paweł ale trzeba było być na PPOMach kiedy to własnie rozdawałem mandarynki ;] nastepnym razem dostaniesz swoją działke z tym koksem to chyba lekka przesada, czy ktoś używa kulek analnych bo chyba o nich mowa <lol> pasują one dziewczynom?


KKS CZUWAJ PRZEMYŚL
            (h)

Offline

 

#8 2007-03-29 23:51:11

WEiTI-MASTER

mgr. Krzysztof Grabowski

4689382
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

"Krzysztof Grabowski - o ile mnie nie myli moja głowa ,to raczej ten koleś chodzi z nami na ppomy. wiec... bardzo pomocny człowiek;] coś trzeba to pomoze i udzieli rade."


Czasami pojawiam sie tez na algebrze i analizie . Ale ppomy to moja pasja , pewnie dlatego juz drugi raz je zaliczam 

Offline

 

#9 2007-04-01 02:05:18

martus

Władca much

8795851
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 61
Punktów :   -2 

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Dobrze, podejmuję wyzwanie. Też skrobnę kilka słów o każdym z was po kolei:))

Bożyk Paweł- noooo wariat, jakich mało:PP Jak się posłucha opowieści o jego przeszłości to sama nasuwa się myśl:"Z kim ja studiuję?!"  niesamowicie zdolny leniuch, który, o dziwo!, potrafi być bardzo romantyczny! Jedno przeciwieństwo goni drugie!


Ciepłucha Marek- Bardzo sympatyczny kolega! Jego taktyka jednak już rozgryziona: siada cwaniaczek jeden w pierwszej ławce i wyrywa po kolei każdą panią ćwiczeniowiec;)) powodzenia, Marku, a nuż się uda;))

Domański Krzyś- Plącze się miedzy UW a PW, ale na pewno już zauważył, że to PW rulezzzz- bezkonkurencyjnie!!!musi sobie zapamiętać  tylko na przyszłość, ze nie należy dogryzać koleżance, której zdarzyło się za bardzo zabalować;>

Dziedzicki Michał- noooo tutaj to musi zadziałać patriotyzm lokalny zadziałać:PP wielkie dzięki dla Michała, bo to on mi pomógł przetrwać pierwsze dni studiowania, kiedy jeszcze każdy chłopak z grupy  się mnie bał;> kochany leniwiec, z którym zamierzam zaliczyć każdą laborkę;)), Michale, zostało już tylko cztery kroki do szczęścia;))

Dzwonkowski Paweł- pierwsze wrażenie- świetne; drugie- troszkę Paweł przycichł, a to niedobre;> absolutnie trzeba to zmienić, Pawle!!

Franciszkiewicz Marek- cichy, bezkonfliktowy kolega. Marku, więcej pewności i wiary w siebie!!!!

Fronk Artur- zboczuch jeden!! ten, co z kulkami wyskoczył;]] z każdym dniem rozkręca się coraz bardzie, aż strach pomyśleć, co to będzie pod koniec semestru:Pp


Grabowski Krzyś- tu muszę stwierdzić, ze Krzysia mało znam niestety;/ za rzadko Krzyś przychodzi na te wszystkie ćwiczenia;> ale nie zmienia to faktu, że nikt nic do niego nie ma:) no i chciało mu się to forum założyć:)) za co dziękujemy:) i podobno mieszka w alkatrasie , tak jak ja;> ale nadal nie znam nr-u pokoju;>

Kołakowski Tomek- niestety nie każdy z grupy kojarzy, kto to, ale wierzę, ze to się zmieni:)) Tym bardziej, ze Tomuś to bardzo rozrywkowa osoba, z która da się popić, pogadać na wiele tematów, pożartować i porobić jeszcze wiele innych rzeczy:PP potrzeba tylko więcej okazji do integracji;]

Kołodziejczyk Adam- kumpel, jak się patrzy:)) jeden z niewielu, którzy się stawili na imprezie "grupowej" i jeden z tych, którzy mnie zostawili;> przebaczam jednak, bo wierzę, że Adaś umie się na błędach uczyć i więcej tego nie zrobi. Zresztą- jak można sie boczyć na tak wspaniałego chłopaka?P

Krogulec Tomek- ten, co ma nas wszystkich dojechać;] ale, Tomku, jakoś się nie boję, bo, mimo wszystko, wyglądasz mi na łagodnego jak baranek;] więc zamiast nas tu straszyć , wracaj do współlokatora:PP

Kurpiewski Robert- no ziom sąsiad:)) czasem uda się uskutecznić wspólny spacer po centrum Wawy, więc jest dobrze:)) a najbardzie to się mamusia cieszy, że się sama po nocach nie włóczę, więc dzięki, Robert, za samo to, że jesteś:)) aha, i nie próbujcie się z nim kłócić, bo, jak ma swoje zdanie na dany temat, to znajdzie milion argumentów na udowodnienie swoich racji i zgnębienie waszych!

Leszczyński Krzyś tu nie da się nie zgodzić z Pawłem:) Mr Śmieszek to idealna ksywka dla Krzysia:) spróbujcie usiąść z nim na fizyce czy algebrze i zachować powagę- impossible!!! ale każdy na pewni się zgodzi, ze taka właśnie osoba jest potrzebna, więc, Krzysiu, tylko nam nie poważniej  przypadkiem;>

Lorenc Michał- taaak, chłopak też potrafi zaskoczyć- do tej pory tylko pozytywnie;) pierwsze wrażenie absolutnie pozytywnie, trzeba się jeszcze tylko razem napić i dobre wrażenie się na pewno sie jeszcze pogłębi;)

Madej Krzyś- a to z kolei kolega kulturysta;) nie ma to jak razem troszke ze sztangami posiedzieć:P  i wcale nie zaciąga! hehe 2.02 nasz kochany:)) bez zarzutów, bo, simply, nie ma się do czego doczepić:)


Maksimiuk Rafał- no kolejny  z grupy imprezowiczów;> nie będę powtarzała zarzutów, bo nie ma po co... ogólnie taki czynny, pomocny i też nie ma absolutnie nic do zarzucenia:) na koncie same plusiki;]

Michalczuk Wojtek- osoba dość kontrowersyjna, ale ja tu występuję z obroną!! owszem, jestem pierwszą osobą, której podpadł (i to sobie zapamiętam), ale, proszę, tolerancji i wyrozumiałości!! każdy jest, jaki jest! Jesteśmy grupą i trzeba się jakoś dogadywać! więc apeluję do was wszystkich- postarajcie się jakoś kooperować:PP

Nowak Łukasz- no i znów- kolega świetny, i naprawdę bardzo pomaga, szczególnie na PPOMACH. Jak jest jakieś pytanko, czy wątpliwośc, to Łukasz zawsze pomoże, jeśli tylko może. Więc dzięki, Łukasz:)


Obłękowski Karol-kolejny kolega z siłki, a, uwierzcie, wspólny wysiłek łączy:PP i tu znów ( wiem, że się powtarzam, ale nic nie poradzę), zero wrzutów, jak na razie same plusiki:) tak dalej Karolku:)

Omelańczuk Kamil- ok, ten koleś pomógł mi najwięcej z was wszystkich razem wziętych! i jako pierwszy postarał sie zintegrować choćby w minimalnym stopniu. A to znaczyło wiele! współczuję, kiedy przychodzi mu cokolwiek mi tłumaczyć, bo zdaję sobie sprawę z tego, że trzeba mieć duże pokłady cierpliwości w tych momentach:PP thx:*

Sorokosz Kamil- my wszyscy to jedno wielkie Pinky  a Kamil to mózgu nasz:PP dobrze, że nasz mózg ma do nas cierpliwośc i jeszcze nam tłumaczy coś niecoś:PP ja bym chyba nie zdzierżyła takich tępaków jak ja;]

Sosnowski Adam - jak  ja baba to Adaś chłop!!P tu jest jak z wieloma z was- muszę się trochę pobawić, zeby lepiej poznać, bo bez tego zdanie raczej ciężko wyrobić, ale pierwsze wrażenie stuprocentowo pozytywne!!

Winiarski Michał- Michał zdecydowanie za mało stara się z nami zintegrować!! musi się troszkę postarać, żeby było optymalnie dobrze, bo może być dużo lepiej;PP

Zgid Dawid- again- żadnych zarzutów ( to staje się nudne, wiem:P) świetnie wychodzą wspólne całeczki i wszyscy liczymy na kolejne spotkanie na rondzie ONZ;))

Zieliński Adam- kolejny "rozwijający się" z każdym dniem coraz bardziej odważny. Nie nazwę go "pojebem genetycznym", ale wiem, że wydźwięk tego był jak najbardziej pozytywny, więc  zgadzam się z Pawłem w zupełności:))

I to chyba wszyscy z kochanej grupy M3:)) w przypadku jakiś uwag i komentarzy- piszcie:)) i ponawiam propozycje Pawła:)): piszcie wszyscy, co myślicie o nas wszystkich. Pozdro for all:********

Ostatnio edytowany przez martus (2007-04-01 03:09:42)

Offline

 

#10 2007-04-01 21:25:57

omel

Nowicjusz

6655340
Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 53
Punktów :   

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

No to teraz moja kolej: (Aha - od razu uprzedzam ze pisze to co mysle :D)

Bożyk Paweł - widac, ze pilkarz a do tego zdolny (Nurtuje mnie jak nastukal tyle punktow z WDM). Ma fajne (hi Marta :-P) pomysly a szczegolnie ostatni, hehehe ;-)

Ciepłucha Marek - rowny gosc. U mnie przyplusowal zapisywaniem tekstow Zajaca z wykladow. A co do wywrywania pani cwiczeniowiec - Martus - czyzby twoja pozycja wsrod nas byla zagrozona? ;-P

Domański Krzyś - szacun za studiowanie na Uw i PW

Dziedzicki Michał - palacy - o to jest plusik. Nawet nie wiecie ilu smiesznych rzeczy mozna sie dowiedziec na przerwie na papierosa...

Dzwonkowski Paweł - pierwsze co rzuca mi sie w oczy, to poczucie humoru - oby tak dalej!

Franciszkiewicz Marek - cicho jak makiem zasial

Fronk Artur - czyli Artek od kulek, a to mowi samo za siebie

Grabowski Krzyś - ten od forum - wiecej go nie kojarze ;-P

Kołakowski Tomek - ja go kojarze i to dosyc dobrze :-D

Kołodziejczyk Adam - sympatyczny chlopczyk.

Krogulec Tomek - fajny fryz ma, fajne zarty, fajnie sie ubiera - a no i bylbym zapomnial - lokatora ma fajnego :-D

Kurpiewski Robert - na poczatku nie zwracalem na niego uwagi ale potem sie okazalo ze to morowy chlop. A no i dzieki za odprowadzenie i powodzenie w zbieraniu puszek!!

Leszczyński Krzyś - WESOLY!!!!!!!!!!! i zawsze usmiechniety!!!!!!!!

Lorenc Michał - polubilem chlopaka - no a w szczegolnosci za nasz maly sekret na kasprzaka :-P Poza tym gosc z grochowa - a takich nie da sie nie lubic. Mam nadzieje, ze razem przejdziemy przez te laborki!!

Madej Krzysiek - duzy urosl. Poza tym probuje mnie gasic czasem (z roznym skutkiem ;-P)

Maksimiuk Rafał - rowny chlop. Tylko jak we dwoch sie dobiora z Sorokoszem i zaczna nawijac o tym metalu, to sie czuje jak jakis impertynent muzyczny :D

Michalczuk Wojtek - idac za apelem Marty: 1.. 2... 3.. 4.. 5.. 6... 7.. 8.. 9.. 10.. spokoj...

Nowak Łukasz - srednio sie w sumie znamy, ale z pierwszego wrazenia nic do zarzucenia

Obłękowski Karol - w sumie jak wyzej - trzeba sie bedzie jeszcze troszku pointegrowac

Sorokosz Kamil - oooooooooo. Jak go chyba najbardziej lubie (znaczy bez urazy reszta :-D) Gitara, poczucie humoru no i w ogole cud, miod i orzeszki. Aha - no i wiedza imponuje. RESPECT ZIOMN!!!!

Sosnowski Adam - trzeba by cos wypic zeby sie lepiej poznac

Winiarski Michał - tu sie z marta zgadzam

Zgid Dawid - ja tez czekam na nastepne calki przy ONZ :D

Zieliński Adam - smieszny no i w ogolne sympatyczny gosc.

Jak cos popierdolilem who-is-who to przepraszam - dawajcie wyjasnienia pod postem jakby co.

No i na deser nasza Smerfetka oczywiscie:

Marta - ohoho, dlugo by pisac. Chce glownie nadmienic, ze ja tam sie ciebie nie boje (no chyba ze mnie bijesz akurat :D). Mozna z nia pogadac na rozne tematy (17! :-P) trzeba ja tylko krotko trzymac, zeby sie nam nie rozwydrzyla chlopaki!!! A tak seriozna to nie wiem jak reszta, ale ja sie nie spodziewalem ze bedziemy mieli tak sympatyczna i co tu ukrywac zgrabna kolezanke.

No i tym optymistycznym akcentem koncze.

Offline

 

#11 2007-04-02 01:44:21

p@weł

Osesek

2233545
Skąd: Płock Podolszyce/Wwa Ochota
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Marta napisała "Bożyk Paweł- noooo wariat, jakich małoP Jak się posłucha opowieści o jego przeszłości to sama nasuwa się myśl:"Z kim ja studiuję?!"  niesamowicie zdolny leniuch, który, o dziwo!, potrafi być bardzo romantyczny! Jedno przeciwieństwo goni drugie!"

TY MI TU NIE CUKIERKUJ hehe ba... co do "romantycznosci" to jak sie ma o kogo to trzeba dbac i piescic ;p

Omel napisał "Bożyk Paweł - widac, ze pilkarz a do tego zdolny (Nurtuje mnie jak nastukal tyle punktow z WDM). Ma fajne (hi Marta :-P) pomysly a szczegolnie ostatni, hehehe ;-)"

Zdolny? hehe no co ty ? farciarz- to prędzej jaki pomysł ?? <udaje głupka>

ps. ciekawe po ilu postach WY sie usmiechniecie ... heh btw. czemu nikt nie pisze jaki ze mnie hamulec i ze nosze dresy haha Pozdro 4 all robaczki ;p


Edit:
Omel napisał " ... nasza smerfetka..."
smerfetka była blondynką... ten loczek blond jak promyk słońca ...loczek blond wciąż goni bez końca loczek blond, ten loczek blodn to nasz...najwiekszy skarb haha ... polecam ten kawałek hehe

Ostatnio edytowany przez p@weł (2007-04-02 01:46:01)


Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę
HOOLIGANS
Aby zostać kimś,najpierw musisz pozostać sobą

Offline

 
  • Index
  •  » OFFTOPIC
  •  » Oto Ja i Moi Ludzie :D CZYLI MY O WAS :D hehe

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.colobot.pun.pl www.g3wclan.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.magiawyobrazni.pun.pl www.rawsmackdown.pun.pl